Casadentro > O výrobcovi a značke San Marco

O výrobcovi a značke San Marco

Hľadáte nové nápady na prerábku alebo dizajnové úpravy svojej nehnuteľnosti, alebo ste len unavený z prebytku bielej, ktorá Vám “zdobí” steny Vášho príbytku či kancelárie?

Ak ste odpovedali áno, nechajte sa inšpirovať dekoratívnymi úpravami stien „San Marco – Decorativi” spoločnosti Colorificio San Marco S.p.A, jedného z najvýznamnejších talianskych výrobcov farieb pre stavebný sektor.

Dekoratívne úpravy stien San Marco, ktoré vyhľadávajú mnohí architekti a interiéroví dizajnéri, ale aj domáci majstri, môžu byť výborným riešením aj pre Vás.

Široká paleta dekoratívnych produktov San Marco začína klasickými produktami, ako napríklad Benátsky štuk (Stucco Veneziano). Mimoriadne obľúbenými sú moderné dekoračné farby Cadoro a Marcopolo Luxury. Ponuka farieb zahŕňa aj inovatívne produkty, ktoré pripomínajú betón alebo zoxidované kovy, ako napríklad Concrete art či Roxidan.

Navštívte náš showroom vo Viedni, kde sa na stenách o rozlohe vyše 800 m2 môžete osobne presvedčiť o kráse a rozmanitosti dekoratívnych úprav stien San Marco. Dotýkajte sa voľne povrchov dekoratívnych náterov, prehliadnite si ich vzory a precíťte ich textúru.

Príďte a nájdite si dekoratívnu farbu, ktorá bude dokonale vystihovať Váš štýl a osobnosť. Naši predajcovia a technici, ktorí hovoria aj po slovensky, Vám v tom radi pomôžu.