Casadentro > O výrobcovi a značke Portofino Selecta

O výrobcovi a značke Portofino Selecta

Dovoľujeme si predstaviť Vám kreatívny svet spoločnosti Selecta Parati srl – Portofino, tradičného talianskeho výrobcu tapiet.

Spoločnosť Selecta Parati začala s distribúciou vlastnej produkcie tapiet v Taliansku v roku 1988. Dvadsať rokov neskôr, vďaka vyhľadávanému dizajnu a rokmi overenej kvalite výroby tapiet rozšírila spoločnosť Selecta Parati distribúciu svojich produktov pod značkou „Portofino Selecta“ do celého sveta.

Kolekcie tapiet Portofino Selecta dnes zdobia príbytky, apartmány, rodinné vily, firemé priestory a dokonca aj hrady vo viac ako 30 krajinách v Ázii, Afrike, Amerike a, samozrejme, Európe.

Na našej webovej stránke Vám ponúkame 28 kolekcií tapiet Portofino Selecta: 28 kolekcií vizuálnych a dotykových emócií.

Prezentované kolekcie tapiet sa líšia svojím dizajnérskym spracovaním, druhom použitých materiálov, ako aj účelovým zameraním. Neodškriepiteľnou je túžba výrobcu prezentovať čo najväčšiu rozmanitosť vzorov a snaha osloviť čo najširší okruh milovníkov kvality, ktorú exkluzívne tapety Portofino Selecta jednoznačne ponúkajú.

Z pohľadu technologických vlastností charakterizuje tapety Portofino Selecta veľmi dobrá dimenzionálna stabilita, vysoká odolnosť voči svetlu a ohňu, ako aj jednoduché čistenie s použitím tých najbežnejších čistiacich prostriedkov.

S akýmikoľvek otázkami ohľadne ponúkaných kolekcií tapiet sa na náš môžete obrátiť prostredníctvom kontaktného formulára na našej webovej stránke.