Casadentro > O výrobcovi a značke Aldit

O výrobcovi a značke Aldit

Uvažujete nad kúpou svietidla, ktoré by Vás očarilo na prvý pohľad? Potom ste u nás na správnom mieste.

Do našej ponuky exkluzívnych dekoratívnych prvkov pre Váš byt, rezidenčnú vilu, moderne zariadené či historicky atraktívne komerčné priestory, hotely alebo kongresové paláce sme pre Vás vybrali svietidlá od tradičného českého výrobcu Aldit, ktorého skúsenosti s výrobou krištáľových svietidiel, vrátane lustrov, siahajú až do konca 19. storočia.

Výrobca ponúka cenovo dostupné svietidlá pre klientov, ktorí vedia oceniť krásu a kvalitu krištáľu značiek Bohemia Crystal a Swarovski. Zároveň vo svojej zákazkovej výrobe vytvára jedinečné variácie svietidiel na prianie a podľa predlohy tých najnáročnejších zákazníkov, doma i v zahraničí.

Výroba krištáľových svietidiel prebieha v dielňach, kde má ručná práce stále veľký podiel – prispieva k jedinečnosti každého diela a dáva svietidlám punc výnimočnosti.

Pri zákazkovej výrobe prepožičiavajú zruční majstri svojimi rukami a umeleckým cítením osobitý charakter a jedinečnosť každému vyrobenému kusu svietidla. Základnou súčasťou materiálov, ktoré sa používajú pri výrobe svietidiel je sklo, ktoré vyrába samotná firma, a mosadz od vybraných a preverených dodávateľov. Túto dizajnéri a technológovia firmy Aldit spracúvajú podľa vlastných alebo zakaznikových predstáv do konečnej podoby a kvality.

Nechajte sa inšpirovať umeleckým spracovaním materiálov a ponukou svietidiel na našej webovej stránke. Veríme, že si vyberiete.

V prípade, že by Vás lákalo niečo výnimočné alebo už máte konkrétnu predstavu o type lustru alebo iného svietidla, ktoré by Vás a Vašu nehnuteľnosť reprezentovalo, dajte nám vedieť. My Vám Vašu predstavu pomocou dizajnového štúdia firmy pomôžeme zrealizovať.