Casadentro > O nás

O nás

M-CASA s.r.o je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá čerpá zo skúseností svojho predchodcu, spoločnosti s ručením obmedzeným, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblasti stavebníctva od roku 2004.

Počas svojej činnosti nadobudol predchodca firmy bohaté skúsenosti najmä pri kompletných stavebných realizáciách a rekonštrukciách bytov, domov a komerčných priestorov. Realizované činnosti vo veľkej miere zahŕňali aj realizácie úprav interiérov na základe predstáv klientov alebo v spolupráci s architektmi.

Spomedzi množstva dizajnových materiálov, s ktorými mala firma v minulosti možnosť pracovať, a s aplikáciou ktorých mala na základe odoziev spokojných klientov tie najlepšie skúsenosti, si spoločnosť M-CASA s.r.o vybrala do svojej obchodnej ponuky dekoratívne interiérové a exteriérové farby talianskeho výrobcu San Marco a tapety renomovaného talianskeho výrobcu Selecta Parati – Portofino. Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky sú aj kolekcie svietidiel, najmä krištáľových lustrov, českého výrobcu Aldit.

Veríme, že ani Vy neodoláte mramorovému efektu Stucca Veneziana v harmónii s odleskom svetla v krištále, ktoré Vám naša spoločnosť ponúka.

Radi Vám pomôžeme pri výbere produktov, ktoré najviac vyhovujú Vašim predstavám, a rovnako radi Vám ponúkneme alebo sprostredkujeme ich profesionálnu aplikáciu a montáž.